تبلیغات
PC - در چه سنی بوتاکس تزریق کنیم؟
PC
Knowing is not enough we should do what we know
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 12 آذر 1397 توسط یکتا ...YEKTA | نظرات ()


Related image

البته بوتاکس خطرهایی نیز دارد که برای کاهش آن بهتر است حتما متخصص آن را تزریق كند.

باافزایش سن،در نقاط مختلف صورت چروک هایی ظاهر می شوند. این خطوط به خصوص در ناحیه پیشانی، خط اخم و خطوط دور چشم به دلیل انقباض عضلانی به وجود می آید و اگر به موقع درمان شود مانع از تبدیل خطوط موقت انقباض به خطوط دائم (که در حالت استراحت هم وجود دارند) می شود. در چه سنی بوتاکس تزریق کنیم؟

در چه سنی بوتاکس تزریق کنیم؟

با تزریق بوتاکس که نوعی پروتئین حاصل از یک باکتری است، می توان از انقباض این عضلات و ایجاد چروک پیشگیری و چروک های موجود را درمان كرد. بهترین سن تزریق بوتاكس بین سنین ۲۰ تا ۶۵ سال است و استفاده از آن کاربردهای مختلفی دارد؛ پیشگیری از چروک، درمان خطوط ناحیه پیشانی، اطراف چشم و خط اخم، بالا بردن ابرو(لیفت ابرو) و درمان تعریق بیش از حد زیر بغل و کف دست. اثر بوتاکس از ۲ ساعت بعد از تزریق شروع می شود و طی ۳ تا ۵ روز قابل مشاهده است و بعد از ۱۴ تا ۲۱ روز به حداکثر می رسد. دوام تاثیر بوتاکس حدود ۴ تا ۶ ماه است و بعد از این مدت اثر آن از بین می رود. البته بهتر است .

خانم های جوانی كه باردار هستند، از بوتاكس استفاده نكنند و همچنین كسانی كه دچار نارسایی حاد کلیوی یا بیماری های عصبی عضلانی هستند یا داروهای ضدانعقاد مثل هپارین و وارفاین مصرف می كنند، نباید بوتاکس تزریق کنند.

استفاده از بوتاكس در درجه اول در رفع چین و چروك های پیشانی و بعد چین های قاعده بینی كه به آن «چین های خرگوشی» گفته می شود و سپس چین وچروك های لب بالا موثر است. البته بوتاکس خطرهایی نیز دارد که برای کاهش آن بهتر است حتما متخصص آن را تزریق كند. از جمله این موارد، واکنش آلرژیک است.

همچنین ممکن است به دلیل انقباض ماهیچه ها، باعث ایجاد اخم دائم یا حالت متعجب شود.
درباره وبلاگ


دانشجو رشته کامپیوتر(نرم افزار)هستم از خراسان ...
باانتخاب این وبلاگ خوشحالم می کنید.
امــیدوارم محتوی وبلاگ براتون مفیدوسرگرم کننده باشه ♥
افتخارمن انتقادوپیشنهادشماست ♥The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched – they must be felt with the heart

موضوعات
آخرین مطالب
نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صاحب آن می باشد.

قالب وبلاگ