PC
بـرای شکـست کـــــــــــرونا در خانــــــــه بمــــــــــانیم .
 
 
یکشنبه 27 تیر 1395 :: نویسنده : یکتا ...YEKTA

طالع بینــی به روش شــــیمی ...

متولدین فروردین : آهن

فلز زندگی متولدین فروردین آهن است كه 9 برابر دیگران به آنها قدرت می دهد و شانس و موفقیت آنها را در زندگی نه برابر می كند .
انرژی و اشتیاق روانی انها می تواند همچون مشعل فروزانی ٬ راه را برای دستیابی به آرمان های بزرگی كه در سر می پرورانند روشن نماید. آنها پیشگامانی هستند كه همواره دیگران را به سمت هدفی نایافتنی هدایت می نمایند.
متولدین فروردین كمتر به دنبال اندوختن ثروت هستند.ولی اگر شروع به مال اندوزی كنند با چنان سرعتی پیش می روند كه وقت نمی كنند بایستند و پول ها را بشمرند.
در زمینه پول ٬ زمان و حتی لباس خود بسیار دست و دلبازانه عمل می كنند و هر قدر هم فقیر باشند همیشه چیزی برای بخشیدن دارند. آنها اعتقاد دارند كه وقتی به دیگران كمك می كنند نه فقط خرسند می شوند بلكه این عمل آنها باعث می شود كه دیگران هم متقابلا كاری برای آنها انجام دهند.

متولدین اردیبهشت : مس

فلز ماه اردیبهشت مس است كه رسانای برق و گرماست و بعد از گذشت سالها همچنان درخشان باقی می ماند. در زندگی خانوادگی حاكم ورئیس است و هیچكس جرات ندارد آرامش او را بر هم زند.

او مانند زمان صبور است و مانند جنگل عمیق ٬ واز چنان قدرتی برخوردار است كه قادر است كوه را جابجا كند ولی آدمی لجوج و یكدنده است. این افراد معمولا از چیزهای كوچك خوششان نمی آید واز همین رو دلبستگی خاصی به عشق پایدار و ثروت دارند.

متولدین خرداد : جیوه

فلز سرد جیوه در متولدین خرداد تمایلات دوگانه ای را به وجود می آورد مگر آنكه خودش جلوی آین كارها را بگیرد و به ندای قلب خود گوش كند. هنگامی كه عمیقا به دنبال علت بی حوصلگی متولد خرداد بگردید در می یابید كه او همیشه در پی هدفی است ولی مشكل اساسی او این است كه هدف را نمی شناسد .
متولد خرداد از تخیل بسیار قدرتمندی برخوردار است و به همین خاطر اهداف زیادی را در سر می پروراند.

ذهن متولدین خرداد همیشه به كاری مشغول است و به همین دلیل بیش از دیگران به استراحت نیاز دارد . آنها با آنكه نسبت به بی خوابی حساس هستند ولی هیچگاه به اندازه كافی نمی خوابند.

متولدین تیر : نقره

فلز وجودی متولدین تیر ٬ نقره است كه علیرغم تشابه با سایر فلزات از خصوصیات ویژه گرانبهایی برخوردار است. آنها قلب مهربانی دارند و نیاز دیگران را به خوبی حس می كنند و به آن اهمیت می دهند و می خواهند به دیگران كمك كنند ٬ اما در ابتدا منمتظر می شوند تا ببیند كسی دیگری پیدا می شود كه پیش قدم شود چون دوست ندارد پول و وقت خود را صرف چیزی كنند كه نیازی به آن نیست.
اما اگر دریابد كه كس دیگری آستین خود را بالا نزده است آنگاه در آخرین لحظه دست به كار می شود .

او می گذارد كه دو بار زیر آب فرو روید ٬ ولی بار سوم شما را نجات می دهد . او خیلی رئوف است و نمی گذارد غرق شوید.

متولدین مرداد: طلا

متولد مرداد در دوستی بسیار وفادار است و درموقع دشمنی آدم منصف و قدرتمندی است .
او چه ساكت باشد ٬ چه خودنما ٬ فردی خلاق ٬ مبتكر و قدرتمند است . چون او از طلای خالص است به همین دلیل ما ٬ گاهی خودخواهی ٬ تكبرو تنبلی او را نادیده می گیریم .

متولدین مرداد در مورد پول هیچگونه احتیاطی به خرج نمی دهند ٬ بسیار ولخرج هستند و حتی اگر پول زیادی نداشته باشند شیك می پوشند و زندگی شان لوكس است و برای تفریح و سرگرمی خود زیاد خرج می كنند. اگر كسی از آنها پول بخواهد به او می دهند و اگر نداشته باشند از دیگری قرض می كنند و به او می دهند.

متولدین شهریور: جیوه

اگر درجه حرارت محیط مناسب باشد ٬ متولدین شهریور علیرغم اینكه ظاهرا تركیبی از فولاد و یخ به نظر می رسند ٬ در اثر عواطف اطرافیان ذوب خواهند شد .
آنها بدون تردید انسانهایی صادق و قابل اعتمادی هستند ولی زمانی كه نخواهند به جایی بروند و یا كار خاصی را انجام دهند ٬ به راحتی می توانند خود را به مریضی بزنند.

در چنین مواقعی استعداد نمایی آنها در زمینه هنرپیشگی هویدا می شود. متولدین شهریور از عكسهای خود ایراد می گیرند و در مورد سر و وضع خود وسواس شدیدی دارند ٬ همیشه سر و وضعی مرتب و پاكیزه دارند و در مورد لباس بسیار سخت گیر هستند.

متولدین مهر : مس

متولدین مهر سودمندی فلز مس را كه فلز هم آهنگی آنهاست بازتاب می دهند. از هر گونه بی ادبی و بی نزاكتی تنفر دارند ولی با وجود این اگر تابلویی روی دیوار خانه تان كج باشد آنرا صاف می كنند و اگر صدای تلویزیون تان زیاد باشد آن را كم می كنند

آنها عاشق مردم هستند ولی از اجتماعات بزرگ بدشان می آید.مانند كبوتران صلح دائم این طرف و آنطرف می روند و به میانجیگری می پردازند و صلح و صفا برقرار می كنند.انسانهایی بامحبت و دلپذیر هستند ولی گاهی اوقات بداخلاق و اخمو می شوند و از دستور دادن به دیگران خوششان می آید.

متولدین آبان: آهن

در بین متولدین آبان آدم عصبی و بی قرارخیلی كم دیده می شود و این در اثر فلز درونی شخصیت آنهاست ٬ با وجود این آنها خیلی رقیق القلب بوده و نسبت به افراد ناتوان و درمانده خیلی دلسوز هستند.
متولدین آبان هرگز هدیه یا محبت كسی را فراموش نمی كنند و فورا در جستجوی جبران آن برمی ایند.از طرف دیگر ظلم و بی عدالتی را نیز فراموش نمی كنند و در مقابل ان واكنش های متفاوتی را از خود بروز می دهند.

به خانواده و روابط خانوادگی اهمیت زیادی می دهندو رفتارشان با كودكان ملایم و عطوفت آمیز است.

متولدین آذر : قلع

در میان متولدین آذر به ندرت می توان كسی را پیدا كرد كه شوخ طبع و بذله گو باشد و همین تعداداندك نیز كه در گفتن لطیفه چنان خام هستندكه هیچ كس به آنها نمی خندد.
اگر چه متولدین آذر حافظه ای بسیار قوی دارند ولی گاهی فراموش می كنند كه كت خود را كجا گذاشته اند آنها هرگز نمی توانند دروغگوی ماهری باشند هیچ كس حتی برای یك لحظه نمی تواند دروغ آنها را باور كند. ریا كاری و دروغ گویی اصلا با مزاج آنها سازگار نیست و هر وقت سعی به انجام این كار نمایند به زودی دستشان رو می شود .

متولدین آذر ٬ چه كم رو چه پررو ٬ ر زمینه عشق همیشه آماده اند كه شانس خود را امتحان كنند و خود را به آب و آتش بزنند.

متولدین دی : سرب

اگر چه فلز درونی متولد دی او را به فردی بسیار محكم تبدیل ساخته است اما او فردی خجالتی است كه روحیه ای لطیف و حساس دارد. متولد دی همه كسانی را كه باعث صعود آنها شده اند بسیار ستایش می كنند .
آنها خواستار پیروزی و موفقیت هستند و به سنتها و آداب و رسوم احترام می گذارند.

در شخصیت متولد دی همیشه اندكی افسردگی و غم همراه با جدیت وجود دارد. اما هیچ یك از این دو خصوصیت باعث نمی شود كه اواز انضباط جدی دست بر دارد . متولد دی به حدی لایق و كارآمد است كه به راحتی می توانید زمام امور را به دستش بسپارید.

متولدین بهمن: اورانیوم

فلز درونی متولدین بهمن یك فلز حقیقی نیست و یك ماده رادیواكتیو است كه فقط در تركیبات یافت می شود . اورانیوم می تواند موجب انفجارات عظیم و زنجیره ای گردد از همین رو تلاش برای محدود كردن آنها و مجبورساختن شان به انجام كاری مثل كوشش برای به دام انداختن طوفان زمستانی در یك بطری است .

متولدین بهمن عقیده خود را خیلی رك و بی پرده به زبان می آورد ولی هرگز سعی نمی كند عقیده اش را به شما تحمیل كند. یك بهمنی برای احساس امنیت دور و اطراف خود را شلوغ می كند و دوستان زیادی دارد ولی گاهی اوقات به یكباره در پیله تنهایی خود فرو می رود و دلش می خواهد تنها باشد.

متولدین اسفند: قلع

فلز متولد اسفند ٬ آهن ٬ جیوه ٬ طلا و یا سرب نیست بلكه آلیاژی از فلزهاست كه نشانگر غیر واقعی و توهم آمیز بودن این افراد است. آنها قوی تر از آن هستند كه می پندارید و عاقل تر ازآن كه می شناسید ولی تا زمانی كه خودشان راز وجود شان را كشف نكنند ٬ راز آنها همواره پوشیده و مخفی باقی خواهد ماند. یك متولد اسفندتمایل چندانی به آرزوهای دنیوی ندارد٬ همچنین برای مقام ٬ قدرت و یا رهبری ارزشی قائل نیست و ثروت و مال دنیا برای او جذابیتی ندارد. او به آینده هیچ اشتیاقی ندارد و نسبت به آن بی خیال است. در مورد گذشته نیز دانشی شهودی دارد و در مورد امروز شكیبا و مقاوم است.

نوع مطلب : ... مطالــب جــــالب ...، 
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


دانشجو رشته کامپیوتر(نرم افزار)هستم از خراسان ...
باانتخاب این وبلاگ خوشحالم می کنید.
امــیدوارم محتوی وبلاگ براتون مفیدوسرگرم کننده باشه ♥
افتخارمن انتقادوپیشنهادشماست ♥The best and most beautiful things in the world cannot be seen or even touched – they must be felt with the heart


مدیر وبلاگ : یکتا ...YEKTA
نویسندگان
جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :

                    
 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic